SR301C334KAA
AVX Corporation
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε SR301C334KAA με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε SR301C334KAA με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | SR301C334KAA |
|---|---|
| Κατασκευαστής | AVX Corporation |
| Περιγραφή | CAP CER 0.33UF 100V X7R RADIAL |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.229 | |||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | SR301C334KAA |
|---|---|
| Κατασκευαστής | AVX Corporation |
| Περιγραφή | CAP CER 0.33UF 100V X7R RADIAL |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 88424 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | SR SkyCap® Series |
| Φωτογραφία προϊόντος | SR301C334KAA.jpg |
| Κατηγορία | Πυκνωτές |
| Τάση - Ονομαστική | 100V |
| Ανοχή | ±10% |
| Πάχος (Max) | - |
| Συντελεστής θερμοκρασίας | X7R |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm) |
| Σειρά | SkyCap® SR |
| Ακροαματικότητα | - |
| Συσκευασία | Bulk |
| Συσκευασία / υπόθεση | Radial |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| μόλυβδος Style | Straight |
| μόλυβδος Απόσταση | 0.200" (5.08mm) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | 0.360" (9.14mm) |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Λεπτομερής περιγραφή | 0.33µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial |
| χωρητικότητα | 0.33µF |
| εφαρμογές | General Purpose |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς AVX Corporation. Διαθέτουμε AVX Corporation SR301C334KAA τεμάχια SR301C334KAA διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
SR301C474KAR - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.47UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
149444
- Μέρος#:
SR301C394JAR - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.39UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
73709
- Μέρος#:
SR301C474KARTR1 - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.47UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
157076
- Μέρος#:
SR301C274JAR - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.27UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
74654
- Μέρος#:
SR301C474KAATR1 - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.47UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
174059
- Μέρος#:
SR301C224MARTR1 - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.22UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
140995
- Μέρος#:
SR301C224KAR - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.22UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
268327
- Μέρος#:
SR301C394KARTR1 - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.39UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
72527
- Μέρος#:
SR301C474KAA - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.47UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
148304
- Μέρος#:
SR301C224MAATR1 - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.22UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
183554
- Μέρος#:
SR301C274KAR - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.27UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
5092
- Μέρος#:
SR301C334MARTR1 - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.33UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
94964
- Μέρος#:
SR301C334MAA - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.33UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
105069
- Μέρος#:
SR301C394KAATR1 - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.39UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
58622
- Μέρος#:
SR301C224KART - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.22UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
138828
- Μέρος#:
SR301C334KARTR1 - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.33UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
111408
- Μέρος#:
SR301C274KAA - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.27UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
124652
- Μέρος#:
SR301C334JAATR1 - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.33UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
71877
- Μέρος#:
SR301C274KAT - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.27UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
120057
- Μέρος#:
SR301C334JARTR1 - Κατασκευαστές:
AVX Corporation - Περιγραφή:
CAP CER 0.33UF 100V X7R RADIAL - Σε απόθεμα:
68973
