SDM36-15-U-P5R
CUI, Inc.
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε SDM36-15-U-P5R με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε SDM36-15-U-P5R με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | SDM36-15-U-P5R |
|---|---|
| Κατασκευαστής | CUI, Inc. |
| Περιγραφή | AC-DC, 15 VDC, 2.4 A, SW, C14 DE |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1020 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $6.22 | |||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | SDM36-15-U-P5R |
|---|---|
| Κατασκευαστής | CUI, Inc. |
| Περιγραφή | AC-DC, 15 VDC, 2.4 A, SW, C14 DE |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 5648 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | SDM36-U Series Datasheet |
| Φωτογραφία προϊόντος | SDM36-15-U-P5R.jpg |
| Κατηγορία | Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B |
| Βάρος | 0.375 lb (170.1g) |
| Τάσης - Έξοδος | 15V |
| Τάση - Είσοδος | 90 ~ 264 VAC |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 3.94" L x 1.97" W x 1.30" H (100.0mm x 50.0mm x 33.0mm) |
| Σειρά | SDM36-U (36W) |
| περιοχή Χρησιμοποιούμενη | - |
| Ισχύς (Watts) | 36W |
| Πόλωση | Positive Center |
| Υποδοχή εξόδου | Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 40°C |
| Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου | 100mW (Max) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Τύπος εισόδου | Cord (Sold Separately) |
| Υποδοχή εισόδου | IEC 320-C14 |
| Μορφή | Desktop (Class I) |
| Αποδοτικότητα | Level VI |
| Λεπτομερής περιγραφή | 15V 36W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input |
| Τρέχουσες - εξόδου (Max) | 2.4A |
| καλώδιο Μήκος | 59" (1.50m) |
| Καλιφόρνια Prop 65 | Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov. |
| εγκρίσεις | CE, cURus, PSE, TUV |
| εφαρμογές | ITE (Commercial), Medical |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς CUI, Inc.. Διαθέτουμε CUI, Inc. SDM36-15-U-P5R τεμάχια SDM36-15-U-P5R διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
SDM36-12-UDC-P6R - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC-DC, 12 VDC, 3 A, SW, C8 DESK- - Σε απόθεμα:
4761
- Μέρος#:
SDM36-15-U-P6 - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC-DC, 15 VDC, 2.4 A, SW, C14 DE - Σε απόθεμα:
6205
- Μέρος#:
SDM36-15-UC-P5 - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC-DC, 15 VDC, 2.4 A, SW, C14 DE - Σε απόθεμα:
4831
- Μέρος#:
SDM36-15-U2-P5R - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC-DC, 15 VDC, 2.4 A, SW, C14 DE - Σε απόθεμα:
4558
- Μέρος#:
SDM36-12-UDC-P5R - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC-DC, 12 VDC, 3 A, SW, C8 DESK- - Σε απόθεμα:
4258
- Μέρος#:
SDM36-12-UD2-P6R - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC-DC, 12 VDC, 3 A, SW, C8 DESK- - Σε απόθεμα:
4618
- Μέρος#:
SDM36-12-UD-P6R - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC-DC, 12 VDC, 3 A, SW, C8 DESK- - Σε απόθεμα:
6215
- Μέρος#:
SDM36-12-UDC-P6 - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC-DC, 12 VDC, 3 A, SW, C8 DESK- - Σε απόθεμα:
4349
- Μέρος#:
SDM36-12-UDC-P5 - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC-DC, 12 VDC, 3 A, SW, C8 DESK- - Σε απόθεμα:
4887
- Μέρος#:
SDM36-12-UD2-P5 - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC-DC, 12 VDC, 3 A, SW, C8 DESK- - Σε απόθεμα:
4788
- Μέρος#:
SDM36-15-U-P5 - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC-DC, 15 VDC, 2.4 A, SW, C14 DE - Σε απόθεμα:
5116
- Μέρος#:
SDM36-15-UC-P6R - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC-DC, 15 VDC, 2.4 A, SW, C14 DE - Σε απόθεμα:
5141
- Μέρος#:
SDM36-15-U-P6R - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC-DC, 15 VDC, 2.4 A, SW, C14 DE - Σε απόθεμα:
5510
- Μέρος#:
SDM36-15-UC-P6 - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC-DC, 15 VDC, 2.4 A, SW, C14 DE - Σε απόθεμα:
4103
- Μέρος#:
SDM36-15-U2-P6 - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC-DC, 15 VDC, 2.4 A, SW, C14 DE - Σε απόθεμα:
4888
- Μέρος#:
SDM36-15-U2-P5 - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC-DC, 15 VDC, 2.4 A, SW, C14 DE - Σε απόθεμα:
4276
- Μέρος#:
SDM36-15-UC-P5R - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC-DC, 15 VDC, 2.4 A, SW, C14 DE - Σε απόθεμα:
4385
- Μέρος#:
SDM36-12-UD2-P5R - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC-DC, 12 VDC, 3 A, SW, C8 DESK- - Σε απόθεμα:
5118
- Μέρος#:
SDM36-12-UD2-P6 - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC-DC, 12 VDC, 3 A, SW, C8 DESK- - Σε απόθεμα:
4323
- Μέρος#:
SDM36-15-U2-P6R - Κατασκευαστές:
CUI, Inc. - Περιγραφή:
AC-DC, 15 VDC, 2.4 A, SW, C14 DE - Σε απόθεμα:
4561
