1459JQCG1
Hammond Manufacturing
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 1459JQCG1 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 1459JQCG1 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | 1459JQCG1 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Hammond Manufacturing |
| Περιγραφή | PANEL SIDE 35X16X.05" BE/GY 1/PR |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $27.522 | |||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 1459JQCG1 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Hammond Manufacturing |
| Περιγραφή | PANEL SIDE 35X16X.05" BE/GY 1/PR |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 1371 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | 1459 Series, Fixed Frame |
| Κατηγορία | Κιβώτια, περιβλήματα, ράφια |
| Βάρος | 20 lbs (9.1kg) |
| Αερισμός | Non-Vented |
| Τύπος | Panel, Side |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 35.200" L x 16.140" W x 0.051" H (894.08mm x 409.96mm x 1.30mm) |
| Πληροφορίες Αποστολής | Shipped from Digi-Key |
| Σειρά | 1459 |
| Υλικό | Metal, Steel |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα | 1459J |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Λεπτομερής περιγραφή | Metal, Steel Panel, Side 35.200" L x 16.140" W x 0.051" H (894.08mm x 409.96mm x 1.30mm) Beige, Gray |
| Χρώμα | Beige, Gray |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Hammond Manufacturing. Διαθέτουμε Hammond Manufacturing 1459JQCG1 τεμάχια 1459JQCG1 διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
1459FQCG1 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
PANEL SIDE 25X16X.05" BE/GY 1/PR - Σε απόθεμα:
1535
- Μέρος#:
1459JQGY2 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
PANEL SIDE 35X16X0.05" GRAY 1/PR - Σε απόθεμα:
1212
- Μέρος#:
1459MQBK1 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
PANEL SIDE 49X16X.05" BLACK 1/PR - Σε απόθεμα:
1218
- Μέρος#:
1459FQLG1 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
PANEL SIDE 25X16X0.05" GRAY 1/PR - Σε απόθεμα:
1155
- Μέρος#:
1459MCG1 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
RACK STEEL 16.1X21.1X49.2 BE/GY - Σε απόθεμα:
327
- Μέρος#:
1459JQBK1 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
PANEL SIDE 35X16X.05" BLACK 1/PR - Σε απόθεμα:
1030
- Μέρος#:
1459FQGY2 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
PANEL SIDE 25X16X0.05" GRAY 1/PR - Σε απόθεμα:
1302
- Μέρος#:
1459JBK1 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
RACK STEEL 16.1X21.1X35.2 BLK - Σε απόθεμα:
378
- Μέρος#:
1459MQGY2 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
PANEL SIDE 49X16X0.05" GRAY 1/PR - Σε απόθεμα:
787
- Μέρος#:
1459FQBK1 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
PANEL SIDE 25X16X.05" BLACK 1/PR - Σε απόθεμα:
1294
- Μέρος#:
1459JGY2 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
RACK STEEL 16.1X21.1X35.2 GRY - Σε απόθεμα:
408
- Μέρος#:
1459JCG1 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
RACK STEEL 16.1X21.1X35.2 BE/GY - Σε απόθεμα:
418
- Μέρος#:
1459JQLG1 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
PANEL SIDE 35X16X0.05" GRAY 1/PR - Σε απόθεμα:
1121
- Μέρος#:
1459FLG1 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
RACK FRAME - Σε απόθεμα:
435
- Μέρος#:
1459MBK1 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
RACK STEEL 16.1X21.1X49.2 BLK - Σε απόθεμα:
327
- Μέρος#:
1459MLG1 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
RACK FRAME - Σε απόθεμα:
335
- Μέρος#:
1459JLG1 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
RACK FRAME - Σε απόθεμα:
480
- Μέρος#:
1459MQCG1 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
PANEL SIDE 49X16X.05" BE/GY 1/PR - Σε απόθεμα:
921
- Μέρος#:
1459MQLG1 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
PANEL SIDE 49X16X0.05"GRAY 1/PR - Σε απόθεμα:
776
- Μέρος#:
1459MGY2 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
RACK STEEL 16.1X21.1X49.2 GRY - Σε απόθεμα:
329

