1459MLG1
Hammond Manufacturing
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 1459MLG1 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε 1459MLG1 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | 1459MLG1 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Hammond Manufacturing |
| Περιγραφή | RACK FRAME |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $97.548 | |||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 1459MLG1 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Hammond Manufacturing |
| Περιγραφή | RACK FRAME |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 335 pcs |
| Κατηγορία | Κιβώτια, περιβλήματα, ράφια |
| Βάρος | 35 lbs (15.9kg) |
| Αερισμός | Non-Vented |
| Τύπος | Cabinet Rack |
| Στυλ | Enclosed, Bottom, Top |
| Πληροφορίες Αποστολής | Shipped from Digi-Key |
| Σειρά | 1459 |
| τοποθέτηση Ράγες | One Pair |
| Υλικό | Metal, Steel |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Χαρακτηριστικά | Removable Top and Bottom |
| Θύρα | Doorless |
| Διαστάσεις - Πίνακας | 12.140" L x 18.420" W x 47.250" H (308.36mm x 467.87mm x 1200.15mm) |
| Διαστάσεις - Συνολικά | 16.140" L x 21.120" W x 49.200" H (409.96mm x 536.45mm x 1249.67mm) |
| Λεπτομερής περιγραφή | Metal, Steel Cabinet Rack Enclosed, Bottom, Top 16.140" L x 21.120" W x 49.200" H (409.96mm x 536.45mm x 1249.67mm) Gray |
| Χρώμα | Gray |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Hammond Manufacturing. Διαθέτουμε Hammond Manufacturing 1459MLG1 τεμάχια 1459MLG1 διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
145E - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
TRANSFORMR AUDIO 600CT/600CT IMP - Σε απόθεμα:
6639
- Μέρος#:
1459JQCG1 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
PANEL SIDE 35X16X.05" BE/GY 1/PR - Σε απόθεμα:
1371
- Μέρος#:
145F - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
TRANSFORMR AUDIO 600CT/200CT IMP - Σε απόθεμα:
4315
- Μέρος#:
1459JLG1 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
RACK FRAME - Σε απόθεμα:
480
- Μέρος#:
1459MQLG1 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
PANEL SIDE 49X16X0.05"GRAY 1/PR - Σε απόθεμα:
776
- Μέρος#:
1459MQBK1 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
PANEL SIDE 49X16X.05" BLACK 1/PR - Σε απόθεμα:
1218
- Μέρος#:
145B - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
TRANSFORMER AUDIO 600/600 IMPED - Σε απόθεμα:
6098
- Μέρος#:
145A - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
TRANSFORMER AUDIO 100/200CT IMP - Σε απόθεμα:
7128
- Μέρος#:
1459JQLG1 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
PANEL SIDE 35X16X0.05" GRAY 1/PR - Σε απόθεμα:
1121
- Μέρος#:
1459JQGY2 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
PANEL SIDE 35X16X0.05" GRAY 1/PR - Σε απόθεμα:
1212
- Μέρος#:
1459MQGY2 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
PANEL SIDE 49X16X0.05" GRAY 1/PR - Σε απόθεμα:
787
- Μέρος#:
1459JGY2 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
RACK STEEL 16.1X21.1X35.2 GRY - Σε απόθεμα:
408
- Μέρος#:
1459MQCG1 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
PANEL SIDE 49X16X.05" BE/GY 1/PR - Σε απόθεμα:
921
- Μέρος#:
145C - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
TRANSFORMER AUDIO 50K/1.5K IMPED - Σε απόθεμα:
6841
- Μέρος#:
145D - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
TRANSFORMER AUDIO 200K/1K IMPED - Σε απόθεμα:
5783
- Μέρος#:
1459MBK1 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
RACK STEEL 16.1X21.1X49.2 BLK - Σε απόθεμα:
327
- Μέρος#:
1459JCG1 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
RACK STEEL 16.1X21.1X35.2 BE/GY - Σε απόθεμα:
418
- Μέρος#:
1459MGY2 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
RACK STEEL 16.1X21.1X49.2 GRY - Σε απόθεμα:
329
- Μέρος#:
1459JQBK1 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
PANEL SIDE 35X16X.05" BLACK 1/PR - Σε απόθεμα:
1030
- Μέρος#:
1459MCG1 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
RACK STEEL 16.1X21.1X49.2 BE/GY - Σε απόθεμα:
327

