MAX165BEPN
Maxim Integrated
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX165BEPN με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX165BEPN με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | MAX165BEPN |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | IC ADC HS 8-BIT CMOS 18-DIP |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | Get a quote | ||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | MAX165BEPN |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | IC ADC HS 8-BIT CMOS 18-DIP |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 4694 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Part Numbering SystemMAX165,166 |
| Κατηγορία | Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) |
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 5V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 18-PDIP |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 200k |
| Τύπος αναφοράς | External, Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία | Tube |
| Συσκευασία / υπόθεση | 18-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός εισόδων | 1 |
| Αριθμός Bits | 8 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Τύπος εισόδου | Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Λεπτομερής περιγραφή | 8 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 SAR 18-PDIP |
| Διασύνδεση δεδομένων | Parallel |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός μέρους βάσης | MAX165 |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Maxim Integrated. Διαθέτουμε Maxim Integrated MAX165BEPN τεμάχια MAX165BEPN διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
MAX1663EUB - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CONV W/SMBUS INTRFACE 10-UMAX - Σε απόθεμα:
4752
- Μέρος#:
MAX165BCWN+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC ADC 8BIT MPU-COMPATIBL 18SOIC - Σε απόθεμα:
11992
- Μέρος#:
MAX165ACWN - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC ADC CMOS 8BIT UP COMP 18SOIC - Σε απόθεμα:
4980
- Μέρος#:
MAX165ACWN+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC ADC 8BIT MPU-COMPATIBL 18SOIC - Σε απόθεμα:
11475
- Μέρος#:
MAX1662EUB+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CONV SMBUS INTERFACE UMAX - Σε απόθεμα:
5338
- Μέρος#:
MAX1662EUB+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CONV SMBUS INTERFACE UMAX - Σε απόθεμα:
4058
- Μέρος#:
MAX165BCPN+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC ADC CMOS 8BIT UP COMP 18-DIP - Σε απόθεμα:
7796
- Μέρος#:
MAX165AEWN - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC ADC HS 8-BIT CMOS 18-SOIC - Σε απόθεμα:
5222
- Μέρος#:
MAX165BEWN - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC ADC HS 8-BIT CMOS 18-SOIC - Σε απόθεμα:
5552
- Μέρος#:
MAX1660EEE - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC FUEL-GAUGE INTRFC DGTL 16QSOP - Σε απόθεμα:
4403
- Μέρος#:
MAX165BCWN+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC ADC CMOS 8BIT UP COMP 18SOIC - Σε απόθεμα:
11121
- Μέρος#:
MAX1661EUB - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CONV W/SMBUS INTRFACE 10-UMAX - Σε απόθεμα:
5336
- Μέρος#:
MAX165BEWN+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC ADC 8BIT MPU-COMPATIBL 18SOIC - Σε απόθεμα:
11533
- Μέρος#:
MAX165BEPN+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC ADC 8BIT MPU-COMPATIBL 18-DIP - Σε απόθεμα:
8591
- Μέρος#:
MAX165AEWN+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC ADC 8BIT MPU-COMPATIBL 18SOIC - Σε απόθεμα:
8787
- Μέρος#:
MAX165BCWN - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC ADC CMOS 8BIT UP COMP 18SOIC - Σε απόθεμα:
4591
- Μέρος#:
MAX1662EUB - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CONV W/SMBUS INTRFACE 10-UMAX - Σε απόθεμα:
5726
- Μέρος#:
MAX165BCPN - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC ADC CMOS 8BIT UP COMP 18-DIP - Σε απόθεμα:
4086
- Μέρος#:
MAX165AEPN+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC ADC 8BIT MPU-COMPATIBL 18-DIP - Σε απόθεμα:
9029
- Μέρος#:
MAX1662EVKIT - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
EVALUATION KIT MAX1662 - Σε απόθεμα:
5118

