MAX165BEWN+
Maxim Integrated
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX165BEWN+ με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX165BEWN+ με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | MAX165BEWN+ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | IC ADC 8BIT MPU-COMPATIBL 18SOIC |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 50 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $3.129 | $3.00 | $2.952 | |||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | MAX165BEWN+ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | IC ADC 8BIT MPU-COMPATIBL 18SOIC |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 11533 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | MAX166Part Numbering System |
| Φωτογραφία προϊόντος | MAX165BEWN+.jpg |
| Κατηγορία | Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) |
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 5V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 18-SOIC |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 200k |
| Τύπος αναφοράς | External, Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία | Tube |
| Συσκευασία / υπόθεση | 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός εισόδων | 1 |
| Αριθμός Bits | 8 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Τύπος εισόδου | Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Λεπτομερής περιγραφή | 8 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 SAR 18-SOIC |
| Διασύνδεση δεδομένων | Parallel |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός μέρους βάσης | MAX165 |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Maxim Integrated. Διαθέτουμε Maxim Integrated MAX165BEWN+ τεμάχια MAX165BEWN+ διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
MAX1663EUB - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CONV W/SMBUS INTRFACE 10-UMAX - Σε απόθεμα:
4752
- Μέρος#:
MAX165AEWN+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC ADC 8BIT MPU-COMPATIBL 18SOIC - Σε απόθεμα:
8787
- Μέρος#:
MAX1662EUB - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CONV W/SMBUS INTRFACE 10-UMAX - Σε απόθεμα:
5726
- Μέρος#:
MAX165BEWN - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC ADC HS 8-BIT CMOS 18-SOIC - Σε απόθεμα:
5552
- Μέρος#:
MAX165BEPN+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC ADC 8BIT MPU-COMPATIBL 18-DIP - Σε απόθεμα:
8591
- Μέρος#:
MAX1662EUB+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CONV SMBUS INTERFACE UMAX - Σε απόθεμα:
4058
- Μέρος#:
MAX1664EUP - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC AMLCD SUPPLY 20-TSSOP - Σε απόθεμα:
6012
- Μέρος#:
MAX165BCWN+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC ADC CMOS 8BIT UP COMP 18SOIC - Σε απόθεμα:
11121
- Μέρος#:
MAX1661EUB - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CONV W/SMBUS INTRFACE 10-UMAX - Σε απόθεμα:
5336
- Μέρος#:
MAX165BEPN - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC ADC HS 8-BIT CMOS 18-DIP - Σε απόθεμα:
4694
- Μέρος#:
MAX165BCWN - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC ADC CMOS 8BIT UP COMP 18SOIC - Σε απόθεμα:
4591
- Μέρος#:
MAX1660EEE - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC FUEL-GAUGE INTRFC DGTL 16QSOP - Σε απόθεμα:
4403
- Μέρος#:
MAX1667EAP - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC BATTERY CHARGER LEVEL2 20SSOP - Σε απόθεμα:
4436
- Μέρος#:
MAX1664CUP - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC AMLCD SUPPLY 20-TSSOP - Σε απόθεμα:
5601
- Μέρος#:
MAX165BCPN - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC ADC CMOS 8BIT UP COMP 18-DIP - Σε απόθεμα:
4086
- Μέρος#:
MAX165BCPN+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC ADC CMOS 8BIT UP COMP 18-DIP - Σε απόθεμα:
7796
- Μέρος#:
MAX1662EUB+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CONV SMBUS INTERFACE UMAX - Σε απόθεμα:
5338
- Μέρος#:
MAX165AEWN - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC ADC HS 8-BIT CMOS 18-SOIC - Σε απόθεμα:
5222
- Μέρος#:
MAX165BCWN+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC ADC 8BIT MPU-COMPATIBL 18SOIC - Σε απόθεμα:
11992
- Μέρος#:
MAX1662EVKIT - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
EVALUATION KIT MAX1662 - Σε απόθεμα:
5118
