MAX2601ESA
Maxim Integrated
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX2601ESA με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX2601ESA με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | MAX2601ESA |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | IC TRANS 3.6V 1W RF PWR 8-SOIC |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | Get a quote | ||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | MAX2601ESA |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | IC TRANS 3.6V 1W RF PWR 8-SOIC |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 3967 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | MAX2601/02 |
| Κατηγορία | Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών |
| Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) | 15V |
| transistor Τύπος | NPN |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 8-SOIC-EP |
| Σειρά | - |
| Ισχύς - Max | 6.4W |
| Συσκευασία | Tube |
| Συσκευασία / υπόθεση | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 150°C (TJ) |
| Θόρυβος Σχήμα (dB Τύπος @ στ) | 3.3dB @ 836MHz |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Κέρδος | 11.6dB |
| Συχνότητα - Μετάβαση | 1GHz |
| Λεπτομερής περιγραφή | RF Transistor NPN 15V 1.2A 1GHz 6.4W Surface Mount 8-SOIC-EP |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 100 @ 250mA, 3V |
| Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) | 1.2A |
| Αριθμός μέρους βάσης | MAX2601 |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Maxim Integrated. Διαθέτουμε Maxim Integrated MAX2601ESA τεμάχια MAX2601ESA διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
MAX2602EVKIT - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
EVAL KIT MAX2601, MAX2602 - Σε απόθεμα:
5654
- Μέρος#:
MAX25K100B - Κατασκευαστές:
Vishay Precision Group - Περιγραφή:
RES 25.1K OHM 0.1% 0.3W RADIAL - Σε απόθεμα:
7541
- Μέρος#:
MAX2602ESA - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
TRANS RF NPN 900MHZ 15V 8SOIC - Σε απόθεμα:
5068
- Μέρος#:
MAX2599AEVKIT# - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
KIT EVAL FOR MAX2599 - Σε απόθεμα:
3969
- Μέρος#:
MAX2602ESA-T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
TRANS RF NPN 900MHZ 15V 8SOIC - Σε απόθεμα:
5042
- Μέρος#:
MAX25K200D - Κατασκευαστές:
Vishay Precision Group - Περιγραφή:
RES 25.2K OHM 0.5% 0.3W RADIAL - Σε απόθεμα:
8676
- Μέρος#:
MAX25K350B - Κατασκευαστές:
Vishay Precision Group - Περιγραφή:
RES 25.35K OHM 0.1% 0.3W RADIAL - Σε απόθεμα:
9257
- Μέρος#:
MAX258ATA+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
500MA PUSH-PULL TRANSFORMER - Σε απόθεμα:
28095
- Μέρος#:
MAX2601ESA+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
TRANS RF NPN 900MHZ 15V 8SOIC - Σε απόθεμα:
31274
- Μέρος#:
MAX2601ESA+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
TRANS RF NPN 900MHZ 15V 8SOIC - Σε απόθεμα:
38307
- Μέρος#:
MAX25K800D - Κατασκευαστές:
Vishay Precision Group - Περιγραφή:
RES 25.8K OHM 0.5% 0.3W RADIAL - Σε απόθεμα:
9423
- Μέρος#:
MAX2602ESA+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
TRANS RF NPN 900MHZ 15V 8SOIC - Σε απόθεμα:
34491
- Μέρος#:
MAX25K500D - Κατασκευαστές:
Vishay Precision Group - Περιγραφή:
RES 25.5K OHM 0.5% 0.3W RADIAL - Σε απόθεμα:
9863
- Μέρος#:
MAX258EVKIT# - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
EVAL KIT FOR MAX258 - Σε απόθεμα:
1689
- Μέρος#:
MAX2602ESA+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
TRANS RF NPN 900MHZ 15V 8SOIC - Σε απόθεμα:
35639
- Μέρος#:
MAX25R000F - Κατασκευαστές:
Vishay Precision Group - Περιγραφή:
RES 25 OHM 1% 0.3W RADIAL - Σε απόθεμα:
9122
- Μέρος#:
MAX2602EVKIT+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
EVAL KIT MAX2602 (3.6V, 1W RF PO - Σε απόθεμα:
273
- Μέρος#:
MAX2605EUT+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC VCO IF W/DIFF OUT SOT23-6 - Σε απόθεμα:
82739
- Μέρος#:
MAX25K000B - Κατασκευαστές:
Vishay Precision Group - Περιγραφή:
RES 25K OHM 0.1% 0.3W RADIAL - Σε απόθεμα:
8796
- Μέρος#:
MAX2601ESA-T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
TRANS RF NPN 900MHZ 15V 8SOIC - Σε απόθεμα:
5818

