MAX2602EVKIT+
Maxim Integrated
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX2602EVKIT+ με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX2602EVKIT+ με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | MAX2602EVKIT+ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | EVAL KIT MAX2602 (3.6V, 1W RF PO |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $142.678 | |||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | MAX2602EVKIT+ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | EVAL KIT MAX2602 (3.6V, 1W RF PO |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 273 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | MAX2601/02MAX2602 Eval Kit |
| Κατηγορία | RF / IF και RFID |
| Τύπος | Power Amplifier |
| παρέχεται Περιεχόμενα | Board(s) |
| Σειρά | * |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Συχνότητα | 900MHz |
| Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα | MAX2602 |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Maxim Integrated. Διαθέτουμε Maxim Integrated MAX2602EVKIT+ τεμάχια MAX2602EVKIT+ διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
MAX2606EUT-T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC VCO IF W/DIFF OUT SOT23-6 - Σε απόθεμα:
4824
- Μέρος#:
MAX2602ESA+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
TRANS RF NPN 900MHZ 15V 8SOIC - Σε απόθεμα:
35639
- Μέρος#:
MAX2601ESA - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC TRANS 3.6V 1W RF PWR 8-SOIC - Σε απόθεμα:
3967
- Μέρος#:
MAX2605EUT-T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC VCO IF W/DIFF OUT SOT23-6 - Σε απόθεμα:
4141
- Μέρος#:
MAX2601ESA+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
TRANS RF NPN 900MHZ 15V 8SOIC - Σε απόθεμα:
38307
- Μέρος#:
MAX2601ESA-T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
TRANS RF NPN 900MHZ 15V 8SOIC - Σε απόθεμα:
5818
- Μέρος#:
MAX2606EUT+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC IF VCO W/DIFF-OUT SOT23-6 - Σε απόθεμα:
93147
- Μέρος#:
MAX2602ESA+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
TRANS RF NPN 900MHZ 15V 8SOIC - Σε απόθεμα:
34491
- Μέρος#:
MAX2602ESA - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
TRANS RF NPN 900MHZ 15V 8SOIC - Σε απόθεμα:
5068
- Μέρος#:
MAX2607EVKIT - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
EVAL KIT - Σε απόθεμα:
583
- Μέρος#:
MAX2602ESA-T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
TRANS RF NPN 900MHZ 15V 8SOIC - Σε απόθεμα:
5042
- Μέρος#:
MAX2605EVKIT - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
EVAL KIT - Σε απόθεμα:
606
- Μέρος#:
MAX2602EVKIT - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
EVAL KIT MAX2601, MAX2602 - Σε απόθεμα:
5654
- Μέρος#:
MAX2601ESA+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
TRANS RF NPN 900MHZ 15V 8SOIC - Σε απόθεμα:
31274
- Μέρος#:
MAX25R000F - Κατασκευαστές:
Vishay Precision Group - Περιγραφή:
RES 25 OHM 1% 0.3W RADIAL - Σε απόθεμα:
9122
- Μέρος#:
MAX2606EUT+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC IF VCO W/DIFF-OUT SOT23-6 - Σε απόθεμα:
5658
- Μέρος#:
MAX2607EUT-T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC VCO IF W/DIFF OUT SOT23-6 - Σε απόθεμα:
5243
- Μέρος#:
MAX2607EUT+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC VCO IF W/DIFF OUT SOT23-6 - Σε απόθεμα:
65992
- Μέρος#:
MAX2606EVKIT - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
EVAL KIT - Σε απόθεμα:
519
- Μέρος#:
MAX2605EUT+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC VCO IF W/DIFF OUT SOT23-6 - Σε απόθεμα:
82739

