MAX8742EAI+T
Maxim Integrated
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX8742EAI+T με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX8742EAI+T με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | MAX8742EAI+T |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | IC CNTRLR PWR SUP 28-SSOP |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | Get a quote | ||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | MAX8742EAI+T |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | IC CNTRLR PWR SUP 28-SSOP |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 4606 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | MAX8741,42Part Numbering System |
| Φωτογραφία προϊόντος | MAX8742EAI+T.jpg |
| Κατηγορία | Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) |
| Τάσης - Έξοδος | 3.3V, 5V, 2.5 V ~ 5.5 V |
| Τάση - Είσοδος | 4.2 V ~ 30 V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 28-SSOP |
| Σειρά | - |
| Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| Συσκευασία / υπόθεση | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 85°C |
| Αριθμός Εξόδων | 2 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Λεπτομερής περιγραφή | - Controller, Notebook Power System Voltage Regulator IC 2 Output 28-SSOP |
| Αριθμός μέρους βάσης | MAX8742 |
| εφαρμογές | Controller, Notebook Power System |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Maxim Integrated. Διαθέτουμε Maxim Integrated MAX8742EAI+T τεμάχια MAX8742EAI+T διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
MAX873BESA+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC - Σε απόθεμα:
30945
- Μέρος#:
MAX8739EVKIT - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
KIT EVALUATION FOR MAX8739 - Σε απόθεμα:
4556
- Μέρος#:
MAX8743EEI+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG CTRLR BUCK 28QSOP - Σε απόθεμα:
16236
- Μέρος#:
MAX874CPA - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC VREF SERIES 4.096V 8DIP - Σε απόθεμα:
4289
- Μέρος#:
MAX873ACSA - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC - Σε απόθεμα:
5914
- Μέρος#:
MAX8744AETJ+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CNTRLR PWR SUP QUAD 32TQFN - Σε απόθεμα:
4976
- Μέρος#:
MAX8740ETB+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CONV DC-DC TFT-LCD 10-TDFN - Σε απόθεμα:
48177
- Μέρος#:
MAX8742EAI+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CNTRLR PWR SUP 28-SSOP - Σε απόθεμα:
7970
- Μέρος#:
MAX8744AETJ+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CNTRLR PWR SUP QUAD 32TQFN - Σε απόθεμα:
5469
- Μέρος#:
MAX8739ETP+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC DC/DC CONV W/OPAMP 20TQFN - Σε απόθεμα:
5781
- Μέρος#:
MAX8739ETP+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC DC/DC CONV W/OPAMP 20TQFN - Σε απόθεμα:
4294
- Μέρος#:
MAX8751ETJ+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CNTRLR CCFL INV 32-TQFN - Σε απόθεμα:
5949
- Μέρος#:
MAX8751ETJ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CTRLR CCFL INV 32-TQFN - Σε απόθεμα:
4380
- Μέρος#:
MAX8743EEI+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG CTRLR BUCK 28QSOP - Σε απόθεμα:
19455
- Μέρος#:
MAX8745ETJ+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CNTRLR PWR SUP QUAD 32TQFN - Σε απόθεμα:
15670
- Μέρος#:
MAX8744ETJ+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CNTRLR PWR SUP QUAD 32TQFN - Σε απόθεμα:
15305
- Μέρος#:
MAX873AESA+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC - Σε απόθεμα:
19149
- Μέρος#:
MAX8744ETJ+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CNTRLR PWR SUP QUAD 32TQFN - Σε απόθεμα:
17642
- Μέρος#:
MAX873AESA+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC - Σε απόθεμα:
17209
- Μέρος#:
MAX873BESA+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC - Σε απόθεμα:
33563
