MAX8795AETJ+
Maxim Integrated
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX8795AETJ+ με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX8795AETJ+ με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | MAX8795AETJ+ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | IC DC-DC CONV W/OP AMP 32TQFN |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $2.008 | $1.907 | $1.39 | $1.321 | $1.314 | |
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | MAX8795AETJ+ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | IC DC-DC CONV W/OP AMP 32TQFN |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 25973 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | MAX8795APart Numbering System |
| Φωτογραφία προϊόντος | MAX8795AETJ+.jpg |
| Κατηγορία | Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) |
| Τάσης - Έξοδος | 2.5 V ~ 18 V |
| Τάση - Είσοδος | 2.5 V ~ 6 V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 32-TQFN-EP (5x5) |
| Σειρά | - |
| Συσκευασία | Tube |
| Συσκευασία / υπόθεση | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Εξόδων | 8 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Λεπτομερής περιγραφή | - Converter, TFT LCD Voltage Regulator IC 8 Output 32-TQFN-EP (5x5) |
| Αριθμός μέρους βάσης | MAX8795 |
| εφαρμογές | Converter, TFT LCD |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Maxim Integrated. Διαθέτουμε Maxim Integrated MAX8795AETJ+ τεμάχια MAX8795AETJ+ διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
MAX8790ETP+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC LED DRIVER CTRLR DIM 20TQFN - Σε απόθεμα:
29843
- Μέρος#:
MAX8792EVKIT+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
KIT EVAL FOR MAX8792 - Σε απόθεμα:
1440
- Μέρος#:
MAX8791GTA+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC MOSFET DRIVER 8-TQFN - Σε απόθεμα:
4826
- Μέρος#:
MAX8795AGCJ/V+GB - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CONV DC-DC TFT-LCD 32LQFP - Σε απόθεμα:
5929
- Μέρος#:
MAX8794ETB+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG DDR 3A LV 10-TDFN - Σε απόθεμα:
53300
- Μέρος#:
MAX8795AGCJ/V+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CONV DC-DC TFT-LCD 32LQFP - Σε απόθεμα:
14976
- Μέρος#:
MAX8794ETP+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG DDR 3A LV 20-TDFN - Σε απόθεμα:
4023
- Μέρος#:
MAX8796GTJ+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CTLR PWM INTEL IMVP6 32TQFN - Σε απόθεμα:
5463
- Μέρος#:
MAX8795AGCJ/V+TGB - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CONV DC-DC TFT-LCD 32LQFP - Σε απόθεμα:
4786
- Μέρος#:
MAX8795AETJ+C7P - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC TFT-LCD DC/DC CONV 32-TQFN - Σε απόθεμα:
5484
- Μέρος#:
MAX8791BGTA+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC MOSF DRIVER 1PH SYNCH 8TQFN - Σε απόθεμα:
4997
- Μέρος#:
MAX8795AGCJ+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CONV DC-DC TFT-LCD 32LQFP - Σε απόθεμα:
36587
- Μέρος#:
MAX8795AETJ+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC DC-DC CONV W/OP AMP 32TQFN - Σε απόθεμα:
47722
- Μέρος#:
MAX8794ETB/V+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG DDR 3A LV 10TDFN - Σε απόθεμα:
40452
- Μέρος#:
MAX8795AGCJ+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CONV DC-DC TFT-LCD 32LQFP - Σε απόθεμα:
41878
- Μέρος#:
MAX8791BGTA+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC MOSF DRIVER 1PH SYNCH 8TQFN - Σε απόθεμα:
98686
- Μέρος#:
MAX8791GTA+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC MOSFET DRIVER 8-TQFN - Σε απόθεμα:
49158
- Μέρος#:
MAX8792ETD+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC PWM CONTROLLER 14TDFN - Σε απόθεμα:
23512
- Μέρος#:
MAX8795AGCJ/V+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CONV DC-DC TFT-LCD 32LQFP - Σε απόθεμα:
17552
- Μέρος#:
MAX8795AEVKIT+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
EVAL KIT FOR MAX8795A - Σε απόθεμα:
915
