MAX8795AEVKIT+
Maxim Integrated
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX8795AEVKIT+ με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX8795AEVKIT+ με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | MAX8795AEVKIT+ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | EVAL KIT FOR MAX8795A |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $58.364 | $55.06 | $44.048 | $41.846 | ||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | MAX8795AEVKIT+ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | EVAL KIT FOR MAX8795A |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 915 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | MAX8795AMAX8795A Eval Kit |
| Φωτογραφία προϊόντος | MAX8795AEVKIT+.jpg |
| Κατηγορία | Ανάπτυξη διοικητικών συμβουλίων, εξαρτήσεις, προγρ |
| Τάσης - Έξοδος | 7V, 7V, 7V, 7V, 7V, 14V, 25V, -10V |
| Τάση - Είσοδος | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος | MAX8795A |
| παρέχεται Περιεχόμενα | Board(s) |
| Σειρά | - |
| ρυθμιστής Τοπολογία | Boost, Inverting |
| Έξοδοι και Τύπος | 8, Non-Isolated |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κύριος σκοπός | Special Purpose DC/DC, LCD Supply |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Συχνότητα - Αλλαγή | 1.2MHz |
| Λεπτομερής περιγραφή | MAX8795A - Special Purpose DC/DC, LCD Supply 8, Non-Isolated Outputs Evaluation Board |
| Τρέχουσες - εξόδου | 500mA, 130mA, 130mA, 130mA, 130mA, 130mA, 50mA, 20mA |
| Τύπος του σκάφους | Fully Populated |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Maxim Integrated. Διαθέτουμε Maxim Integrated MAX8795AEVKIT+ τεμάχια MAX8795AEVKIT+ διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
MAX8792ETD+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC PWM CONTROLLER 14TDFN - Σε απόθεμα:
23512
- Μέρος#:
MAX8792EVKIT+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
KIT EVAL FOR MAX8792 - Σε απόθεμα:
1440
- Μέρος#:
MAX8796GTJ+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CTLR PWM INTEL IMVP6 32TQFN - Σε απόθεμα:
4936
- Μέρος#:
MAX8794ETB/V+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG DDR 3A LV 10TDFN - Σε απόθεμα:
40452
- Μέρος#:
MAX8795AGCJ+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CONV DC-DC TFT-LCD 32LQFP - Σε απόθεμα:
36587
- Μέρος#:
MAX8795AGCJ/V+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CONV DC-DC TFT-LCD 32LQFP - Σε απόθεμα:
17552
- Μέρος#:
MAX8794ETB+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG DDR 3A LV 10-TDFN - Σε απόθεμα:
53300
- Μέρος#:
MAX8796GTJ+TG1D - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CTLR PWM INTEL IMVP6 32TQFN - Σε απόθεμα:
15873
- Μέρος#:
MAX8795AGCJ/V+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CONV DC-DC TFT-LCD 32LQFP - Σε απόθεμα:
14976
- Μέρος#:
MAX8795AGCJ/V+TGB - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CONV DC-DC TFT-LCD 32LQFP - Σε απόθεμα:
4786
- Μέρος#:
MAX8791GTA+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC MOSFET DRIVER 8-TQFN - Σε απόθεμα:
4826
- Μέρος#:
MAX8795AETJ+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC DC-DC CONV W/OP AMP 32TQFN - Σε απόθεμα:
25973
- Μέρος#:
MAX8796GTJ+G1D - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CTLR PWM INTEL IMVP6 32TQFN - Σε απόθεμα:
16123
- Μέρος#:
MAX8791GTA+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC MOSFET DRIVER 8-TQFN - Σε απόθεμα:
49158
- Μέρος#:
MAX8795AETJ+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC DC-DC CONV W/OP AMP 32TQFN - Σε απόθεμα:
47722
- Μέρος#:
MAX8795AGCJ+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CONV DC-DC TFT-LCD 32LQFP - Σε απόθεμα:
41878
- Μέρος#:
MAX8795AETJ+C7P - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC TFT-LCD DC/DC CONV 32-TQFN - Σε απόθεμα:
5484
- Μέρος#:
MAX8796GTJ+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CTLR PWM INTEL IMVP6 32TQFN - Σε απόθεμα:
5463
- Μέρος#:
MAX8795AGCJ/V+GB - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CONV DC-DC TFT-LCD 32LQFP - Σε απόθεμα:
5929
- Μέρος#:
MAX8794ETP+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REG DDR 3A LV 20-TDFN - Σε απόθεμα:
4023
