MAX9144EUD-T
Maxim Integrated
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX9144EUD-T με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX9144EUD-T με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | MAX9144EUD-T |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | IC COMPARATOR R-R QUAD 14-TSSOP |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | Get a quote | ||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | MAX9144EUD-T |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | IC COMPARATOR R-R QUAD 14-TSSOP |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 5937 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Part Numbering SystemMAX9140-42,44 |
| Φωτογραφία προϊόντος | MAX9144EUD-T.jpg |
| Κατηγορία | Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) |
| Τάση - Τροφοδοσία, Single / Dual (±) | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Τάση - Είσοδος Offset (Max) | 2mV @ 5V |
| Τύπος | General Purpose |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 14-TSSOP |
| Σειρά | - |
| Καθυστέρηση διάδοσης (Max) | 40ns |
| Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| Συσκευασία / υπόθεση | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Τύπος εξόδου | CMOS, Push-Pull, TTL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Στοιχείων | 4 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| υστέρηση | 1.5mV |
| Λεπτομερής περιγραφή | Comparator General Purpose CMOS, Push-Pull, TTL 14-TSSOP |
| Τρέχουσες - ηρεμίας (Max) | 300µA |
| Τρέχουσες - εξόδου (Τύπος) | - |
| Τρέχουσες - είσοδος πόλωσης (Max) | 0.32µA @ 5V |
| CMRR, PSRR (Τύπος) | 81.94dB CMRR, 81.94dB PSRR |
| Αριθμός μέρους βάσης | MAX9144 |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Maxim Integrated. Διαθέτουμε Maxim Integrated MAX9144EUD-T τεμάχια MAX9144EUD-T διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
MAX9153EUI+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REDRIVER LVDS 1CH 28TSSOP - Σε απόθεμα:
12629
- Μέρος#:
MAX9152EUE+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CROSSPOINT SWITCH 2X2 16TSSOP - Σε απόθεμα:
24141
- Μέρος#:
MAX9152ESE+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CROSSPOINT SWITCH 2X2 16SOIC - Σε απόθεμα:
23191
- Μέρος#:
MAX9150EUI+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REDRIVER LVDS 1CH 28TSSOP - Σε απόθεμα:
14640
- Μέρος#:
MAX9152EUE+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CROSSPOINT SWITCH 2X2 16TSSOP - Σε απόθεμα:
23215
- Μέρος#:
MAX9144EUD - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC COMPARATOR R-R 14-TSSOP - Σε απόθεμα:
4470
- Μέρος#:
MAX9155EXT+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC TXRX QUAD LVDS SC70 - Σε απόθεμα:
46363
- Μέρος#:
MAX9153EUI+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REDRIVER LVDS 1CH 28TSSOP - Σε απόθεμα:
10317
- Μέρος#:
MAX9142ESA+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC COMPARATOR R-R 8-SOIC - Σε απόθεμα:
45197
- Μέρος#:
MAX9152ESE+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CROSSPOINT SWITCH 2X2 16SOIC - Σε απόθεμα:
18597
- Μέρος#:
MAX9142ESA+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC COMPARATOR R-R 8-SOIC - Σε απόθεμα:
42700
- Μέρος#:
MAX9144EUD+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC COMPARATOR R-R 14TSSOP - Σε απόθεμα:
49365
- Μέρος#:
MAX9144ESD - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC COMPARATOR QUAD R-R HS 14SOIC - Σε απόθεμα:
5838
- Μέρος#:
MAX9144ESD+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC COMPARATOR R-R 14-SOIC - Σε απόθεμα:
43620
- Μέρος#:
MAX9150EUI+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REDRIVER LVDS 1CH 28TSSOP - Σε απόθεμα:
12498
- Μέρος#:
MAX9144ESD-T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC COMPARATOR QUAD R-R HS 14SOIC - Σε απόθεμα:
5443
- Μέρος#:
MAX9157EGJ+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC TXRX QUAD LVDS 32-TQFN - Σε απόθεμα:
5889
- Μέρος#:
MAX9144ESD+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC COMPARATOR QUAD R-R HS 14SOIC - Σε απόθεμα:
44092
- Μέρος#:
MAX9142ESA-T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC COMPARATOR R-R DUAL 8-SOIC - Σε απόθεμα:
4030
- Μέρος#:
MAX9144EUD+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC COMPARATOR R-R 14TSSOP - Σε απόθεμα:
43953
