MAX9152ESE+
Maxim Integrated
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX9152ESE+ με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε MAX9152ESE+ με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | MAX9152ESE+ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | IC CROSSPOINT SWITCH 2X2 16SOIC |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $2.388 | $2.159 | $2.058 | $1.793 | ||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | MAX9152ESE+ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Maxim Integrated |
| Περιγραφή | IC CROSSPOINT SWITCH 2X2 16SOIC |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 18597 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | MAX9152Part Numbering System |
| Φωτογραφία προϊόντος | MAX9152ESE+.jpg |
| Κατηγορία | Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) |
| Τάση τροφοδοσίας Πηγή | Single Supply |
| Τάσης - Προμήθεια | 3 V ~ 3.6 V |
| Τύπος | Crosspoint Switch |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 16-SOIC |
| Σειρά | - |
| Συσκευασία | Tube |
| Συσκευασία / υπόθεση | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| ανεξάρτητα κυκλώματα | 1 |
| Λεπτομερής περιγραφή | Crosspoint Switch 1 x 2:2 16-SOIC |
| Τρέχουσες - Έξοδος High, Low | - |
| Κύκλωμα | 1 x 2:2 |
| Αριθμός μέρους βάσης | MAX9152 |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Maxim Integrated. Διαθέτουμε Maxim Integrated MAX9152ESE+ τεμάχια MAX9152ESE+ διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
MAX9153EUI+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REDRIVER LVDS 1CH 28TSSOP - Σε απόθεμα:
10317
- Μέρος#:
MAX9152EUE+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CROSSPOINT SWITCH 2X2 16TSSOP - Σε απόθεμα:
24141
- Μέρος#:
MAX9157EGJ+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC TXRX QUAD LVDS 32-TQFN - Σε απόθεμα:
5889
- Μέρος#:
MAX9152EUE+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CROSSPOINT SWITCH 2X2 16TSSOP - Σε απόθεμα:
23215
- Μέρος#:
MAX9144EUD+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC COMPARATOR R-R 14TSSOP - Σε απόθεμα:
49365
- Μέρος#:
MAX9150EUI+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REDRIVER LVDS 1CH 28TSSOP - Σε απόθεμα:
12498
- Μέρος#:
MAX9157EHJ+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC TXRX QUAD LVDS 32-TQFP - Σε απόθεμα:
19287
- Μέρος#:
MAX9153EUI+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REDRIVER LVDS 1CH 28TSSOP - Σε απόθεμα:
12629
- Μέρος#:
MAX9155EXT+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC TXRX QUAD LVDS SC70 - Σε απόθεμα:
46363
- Μέρος#:
MAX9150EUI+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC REDRIVER LVDS 1CH 28TSSOP - Σε απόθεμα:
14640
- Μέρος#:
MAX9144ESD+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC COMPARATOR QUAD R-R HS 14SOIC - Σε απόθεμα:
44092
- Μέρος#:
MAX9152ESE+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC CROSSPOINT SWITCH 2X2 16SOIC - Σε απόθεμα:
23191
- Μέρος#:
MAX9144ESD-T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC COMPARATOR QUAD R-R HS 14SOIC - Σε απόθεμα:
5443
- Μέρος#:
MAX9144EUD+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC COMPARATOR R-R 14TSSOP - Σε απόθεμα:
43953
- Μέρος#:
MAX9144EUD-T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC COMPARATOR R-R QUAD 14-TSSOP - Σε απόθεμα:
5937
- Μέρος#:
MAX9144ESD - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC COMPARATOR QUAD R-R HS 14SOIC - Σε απόθεμα:
5838
- Μέρος#:
MAX9144EUD - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC COMPARATOR R-R 14-TSSOP - Σε απόθεμα:
4470
- Μέρος#:
MAX9144ESD+T - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC COMPARATOR R-R 14-SOIC - Σε απόθεμα:
43620
- Μέρος#:
MAX9157EHJ+ - Κατασκευαστές:
Maxim Integrated - Περιγραφή:
IC TXRX QUAD LVDS 32-TQFP - Σε απόθεμα:
16788
