ZT1001-4
Hammond Manufacturing
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε ZT1001-4 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε ZT1001-4 με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | ZT1001-4 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Hammond Manufacturing |
| Περιγραφή | OUTLET STRIP SURGE PROTECT 4OUT |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $43.861 | |||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | ZT1001-4 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Hammond Manufacturing |
| Περιγραφή | OUTLET STRIP SURGE PROTECT 4OUT |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 870 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Outlet Strips & Line Transformers CatalogZT SeriesZT1001-4 Drawing |
| Κατηγορία | Γραμμή προστασίας, διανομής, δημιουργία αντιγράφων |
| Βάρος | 4 lbs (1.8kg) |
| Τάση - Είσοδος | 120V |
| Τύπος | Outlet Strip, Surge Protector |
| Σειρά | ZT |
| περιοχή Χρησιμοποιούμενη | North America |
| Προστασία υπερφόρτωσης | Circuit Breaker(s) |
| τοποθέτηση Τύπος | Bench, Wall |
| Γραμμές Media Προστατευόμενη | - |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Υλικό περιβλήματος | Aluminum |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Ενέργεια | 2000J |
| Τρέχουσες - Max | 15A |
| καλώδιο Μήκος | 6' (1.83m) |
| Connector - Έξοδος AC | NEMA 5-15R |
| Connector - Είσοδος AC | NEMA 5-15P |
| εγκρίσεις | CSA |
| AC Καταστήματα | 4 |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Hammond Manufacturing. Διαθέτουμε Hammond Manufacturing ZT1001-4 τεμάχια ZT1001-4 διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
ZT1001-6 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
OUTLET STRIP SURGE PROTECT 6OUT - Σε απόθεμα:
1053
- Μέρος#:
ZT120LACTR - Κατασκευαστές:
Mallory Sonalert Products - Περιγραφή:
AUDIO PIEZO IND 9-120V PNL MNT - Σε απόθεμα:
2736
- Μέρος#:
ZT120LACTY - Κατασκευαστές:
Mallory Sonalert Products - Περιγραφή:
AUDIO PIEZO IND 9-120V PNL MNT - Σε απόθεμα:
2387
- Μέρος#:
ZT120LAFP1R - Κατασκευαστές:
Mallory Sonalert Products - Περιγραφή:
AUDIO PIEZO IND 9-120V PNL MNT - Σε απόθεμα:
1858
- Μέρος#:
ZT120LACTB - Κατασκευαστές:
Mallory Sonalert Products - Περιγραφή:
AUDIO PIEZO IND 9-120V PNL MNT - Σε απόθεμα:
2737
- Μέρος#:
ZT120LACTR30 - Κατασκευαστές:
Mallory Sonalert Products - Περιγραφή:
AUDIO PIEZO IND 9-120V PNL MNT - Σε απόθεμα:
1923
- Μέρος#:
ZT120LACTG - Κατασκευαστές:
Mallory Sonalert Products - Περιγραφή:
AUDIO PIEZO IND 9-120V PNL MNT - Σε απόθεμα:
2273
- Μέρος#:
ZT120LACTR15 - Κατασκευαστές:
Mallory Sonalert Products - Περιγραφή:
AUDIO PIEZO IND 9-120V PNL MNT - Σε απόθεμα:
2215
- Μέρος#:
ZT1001-8 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
OUTLET STRIP SURGE PROTECT 8OUT - Σε απόθεμα:
695
- Μέρος#:
ZT170-522 - Κατασκευαστές:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Περιγραφή:
TRIPLE OUTPUT POWER SUPPLY - Σε απόθεμα:
4962

