ZT120LACTB
Mallory Sonalert Products
Οι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε ZT120LACTB με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντος για λεπτομέρειες προϊόντος.
Αγοράστε ZT120LACTB με εμπιστοσύνη από Components-Store.com, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | ZT120LACTB |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Mallory Sonalert Products |
| Περιγραφή | AUDIO PIEZO IND 9-120V PNL MNT |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $18.862 | $15.00 | $13.787 | |||
- Παράμετρος προϊόντος
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | ZT120LACTB |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Mallory Sonalert Products |
| Περιγραφή | AUDIO PIEZO IND 9-120V PNL MNT |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 2737 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | ZT120LACTB DrawingZT Series Appl Guide |
| Φωτογραφία προϊόντος | ZT120LACTB.jpg |
| Κατηγορία | Προϊόντα ήχου |
| Εύρος τάσης | 90 ~ 120V |
| Λήξη | Terminal Block |
| Τεχνολογία | Piezo |
| Επίπεδο ηχητικής πίεσης (SPL) | 85dB @ 90V, 61cm |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 1.210" Dia (30.74mm) |
| Σειρά | ZT |
| Ακροαματικότητα | - |
| Port Τοποθεσία | Top |
| Συσκευασία | Bulk |
| Αλλα ονόματα | 458-1458 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C ~ 65°C |
| Τρόπος λειτουργίας | Single Tone, Visual Indicator |
| τοποθέτηση Τύπος | Panel Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Τύπος εισόδου | AC |
| Προστασία Ingress | NEMA 3R, 4X, 12 |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | 2.234" (56.75mm) |
| Συχνότητα | 3.7kHz |
| Διάρκεια | - |
| κύκλωμα οδηγού | Indicator, Internally Driven |
| Λεπτομερής περιγραφή | Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 3.7kHz 85dB @ 90V, 61cm Panel Mount Terminal Block |
| Τρέχουσες - Προμήθεια | 40mA |
| εγκρίσεις | cUL, UL |
Το Components-Store.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας αποθεμάτων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων. Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Mallory Sonalert Products. Διαθέτουμε Mallory Sonalert Products ZT120LACTB τεμάχια ZT120LACTB διαθέσιμα τώρα. Ζητήστε μια προσφορά από τον διανομέα ηλεκτρονικών εξαρτημάτων στο Components-Store.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
ZT120LACTR15 - Κατασκευαστές:
Mallory Sonalert Products - Περιγραφή:
AUDIO PIEZO IND 9-120V PNL MNT - Σε απόθεμα:
2215
- Μέρος#:
ZT1001-6 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
OUTLET STRIP SURGE PROTECT 6OUT - Σε απόθεμα:
1053
- Μέρος#:
ZT170-525 - Κατασκευαστές:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Περιγραφή:
TRIPLE OUTPUT POWER SUPPLY - Σε απόθεμα:
4004
- Μέρος#:
ZT120LACTY - Κατασκευαστές:
Mallory Sonalert Products - Περιγραφή:
AUDIO PIEZO IND 9-120V PNL MNT - Σε απόθεμα:
2387
- Μέρος#:
ZT120LAFP1R - Κατασκευαστές:
Mallory Sonalert Products - Περιγραφή:
AUDIO PIEZO IND 9-120V PNL MNT - Σε απόθεμα:
1858
- Μέρος#:
ZT1001-8 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
OUTLET STRIP SURGE PROTECT 8OUT - Σε απόθεμα:
695
- Μέρος#:
ZT120LACTR - Κατασκευαστές:
Mallory Sonalert Products - Περιγραφή:
AUDIO PIEZO IND 9-120V PNL MNT - Σε απόθεμα:
2736
- Μέρος#:
ZT1001-4 - Κατασκευαστές:
Hammond Manufacturing - Περιγραφή:
OUTLET STRIP SURGE PROTECT 4OUT - Σε απόθεμα:
870
- Μέρος#:
ZT120LACTG - Κατασκευαστές:
Mallory Sonalert Products - Περιγραφή:
AUDIO PIEZO IND 9-120V PNL MNT - Σε απόθεμα:
2273
- Μέρος#:
ZT170-5FF - Κατασκευαστές:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Περιγραφή:
TRIPLE OUTPUT POWER SUPPLY - Σε απόθεμα:
4525
- Μέρος#:
ZT120LACTR30 - Κατασκευαστές:
Mallory Sonalert Products - Περιγραφή:
AUDIO PIEZO IND 9-120V PNL MNT - Σε απόθεμα:
1923
- Μέρος#:
ZT170-522 - Κατασκευαστές:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Περιγραφή:
TRIPLE OUTPUT POWER SUPPLY - Σε απόθεμα:
4962
